Procesy sądowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę jakim stresującym przeżyciem jest proces sądowy, dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy odczucia naszych Klientów. Opracowaliśmy kompletną obsługę procesów sądowych, podczas których nasi Klienci czują się swobodnie, bezpiecznie i przede wszystkim – dobrze wysłuchani. Nasza oferta oprócz reprezentowania Klientów w procesach sądowych to także weryfikacja pracy sędziów i oceny ich dorobku zawodowego – daje nam to szereg informacji, które pozwolą nam w jak najszybszy i najłagodniejszy sposób przebrnąć przez proces sądowy. Nasze wsparcie zaczyna się już na etapie postępowania przedsądowego, co niejednokrotnie pozwoliło nam uniknąć kosztownych procesów sądowych i dojść do porozumienia bez konieczności wszczynania sprawy.

Poprzez wiele lat zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam reprezentować naszych Klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym. Zakres naszej działalności to przede wszystkim sprawy kredytów we frankach – czyli tak zwanych „Frankowiczów”, ale również inne sprawy o charakterze cywilnym oraz przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

Nasza kancelaria monitoruje przebieg sprawy na każdym jej etapie, jednocześnie informując Klienta o progresie oraz przedstawiając prognozy i przewidywania na dalsze postępowania. Naszym priorytetem jest Klient, kładziemy ogromny nacisk na jak najlepszy kontakt, będąc cały czas do dyspozycji, uważnie słuchając trosk i obaw Klientów oraz proponując rozwiązania.

Dzięki zróżnicowanej kadrze, jesteśmy w stanie oferować usługi kompletne – współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, doradcami podatkowymi, notariuszami, adwokatami i radcami prawnymi specjalizującymi się w innych dziedzinach – dzięki temu mamy obiektywny pogląd na sprawę, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość naszych usług.

Zachęcamy do kontaktu z nami.